Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GEORGES LAPCHINE (1885-1950/51), Paris, olja på pannå, signerad, 27 x 35 cm.
Nålhål i hörnen.
869374
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här