Georges Lapchine oljemålning

Georges Lapchine oljemålning
Georges Lapchine oljemålning
Georges Lapchine oljemålning
Georges Lapchine oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GEORGES LAPCHINE (1885-1950/51), Paris, olja på pannå, signerad, 27 x 35 cm.

Nålhål i hörnen.

869374

2021-02-07