Lennart Pilotti oljemålning

Lennart Pilotti oljemålning
Lennart Pilotti oljemålning
Lennart Pilotti oljemålning
Lennart Pilotti oljemålning
Lennart Pilotti oljemålning
Lennart Pilotti oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LENNART PILOTTI (1912-1981): Komposition, signerad, olja på pannå, bildmått ca 33 X 119 cm

869402

2021-02-01