Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MADELEINE PYK (Sverige, Född 1934): Komposition med figur och hus, signerad, olja på pannå, ca 22,5x59 cm
Kantnagg
869404
2021-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här