Bord mahogny
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, samtida, fanérat i mahogny, sargen med dekor av inläggningar, med lådor i sargen samt mindre utdragsskivor (ljusbrickor), dragknopp och fothylsor i mässing, höjd ca 64, diameter 65 cm
PROVENIENS: Kanadas Ambassad
Smärre ytskador
869410
2021-01-27