Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVPULPET, England, 1800-tal, vikbar, mahognyfanér, nyckel saknas, höjd ca 98, bredd 62, (81, 62x60) cm
Slitage, märken
869413
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här