Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1800-talets senare del, svartmålat, dekor i mässing, sidor med degagerade kolonner, dörrens spegel med boullearbete i mässing och pärlemor mm, skiva i röd marmor, höjd ca 110, 85x40 cm

Nyckel medföljer

Smärre dekorbortfall

869417

2021-01-26