Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, samtida, vitlackerat, lådor i sargen, draghandtag i läder, höjd ca 74, 116x70 cm
PROVENIENS: Kanadas Ambassad
Brukslitage
869418
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här