Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORD, samtida, vitlackerat, lådor i sargen, draghandtag i läder, höjd ca 74, 116x70 cm
PROVENIENS: Kanadas Ambassad
Zustandsbeschreibung
Brukslitage
869418
2021-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner