Bord samtida

Bord samtida
Bord samtida
Bord samtida
Bord samtida
Bord samtida
Bord samtida
Bord samtida
Bord samtida

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BORD, samtida, vitlackerat, lådor i sargen, draghandtag i läder, höjd ca 74, 116x70 cm

PROVENIENS: Kanadas Ambassad

Zustandsbeschreibung

Brukslitage

869418

2021-01-27