Modulsoffa 1900-tal

Modulsoffa 1900-tal
Modulsoffa 1900-tal
Modulsoffa 1900-tal
Modulsoffa 1900-tal
Modulsoffa 1900-tal
Modulsoffa 1900-tal
Modulsoffa 1900-tal
Modulsoffa 1900-tal
Modulsoffa 1900-tal
Modulsoffa 1900-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MODULSOFFA, 1900-talets andra hälft, lösa plymåer, ca 320x160 cm, sitthöjd 37 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

869421

2021-01-26