Klubbat för:
10 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MODULSOFFA, 1900-talets andra hälft, lösa plymåer, ca 320x160 cm, sitthöjd 37 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
869421
2021-01-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner