Seriegrafi James Rosenquist

Seriegrafi James Rosenquist
Seriegrafi James Rosenquist
Seriegrafi James Rosenquist
Seriegrafi James Rosenquist
Seriegrafi James Rosenquist
Seriegrafi James Rosenquist
Seriegrafi James Rosenquist
Seriegrafi James Rosenquist
Seriegrafi James Rosenquist
Seriegrafi James Rosenquist

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAMES ROSENQUIST (USA, 1933-2017): "TIME STREAM PRIX NOBEL", signerad Rosenquist, daterad 75, numrerad 40/100, seriegrafi, ca 75x56 cm

869426

2021-01-26