Sideboard samtida

Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida
Sideboard samtida

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, samtida, engelsk stil, bl a fanérat i mahogny, ben med genombrutna dekorelement, höjd ca 67, 143x35 cm

PROVENIENS: Kanadas Ambassad

Smärre ytskador

869432

2021-01-27