Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
800 SEK
Flintyxa, båtformad, längd ca 12 cm, bredd 3,5 cm, påskrift.
Nagg, slitage
869437
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här