Flintyxa

Flintyxa
Flintyxa
Flintyxa
Flintyxa
Flintyxa
Flintyxa
Flintyxa
Flintyxa

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

800 SEK

Flintyxa, båtformad, längd ca 12 cm, bredd 3,5 cm, påskrift.

Nagg, slitage

869437

2021-01-27