Val Saint Lambert vinglas

Val Saint Lambert vinglas
Val Saint Lambert vinglas
Val Saint Lambert vinglas
Val Saint Lambert vinglas
Val Saint Lambert vinglas
Val Saint Lambert vinglas
Val Saint Lambert vinglas
Val Saint Lambert vinglas
Val Saint Lambert vinglas
Val Saint Lambert vinglas
Val Saint Lambert vinglas
Val Saint Lambert vinglas

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAL SAINT LAMBERT (etabl. 1826), vinglas, 8 st., delvis grön glasmassa, Belgien, 1900-talets början, slipad dekor, hexagonal fot, signerade, höjd ca 19 cm

869438

2021-01-27