Skrivbord teak
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DAMSKRIVBORD, 1950/60-tal, fanérad i teak, två lådor med infällda handtag, höjd ca 68, 96x41 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, märken, repor
869446
Päivämäärä:
2021-01-26