Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BAJONETT, Frankrike, märkt St Etienne Julliet 1872, P9485 samt otydliga stämplar, längd ca 71 cm
rost, slitage
869448
2021-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här