Adlig antavla

Adlig antavla
Adlig antavla
Adlig antavla
Adlig antavla
Adlig antavla
Adlig antavla

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ADLIG ANTAVLA, 1600-tal, Tyskland, 8 adliga anor i fjärde led, bläck och akvarell på papper, målade vapen med tillhörande texter över personerna, flera lacksigill, ca 43x58,5 cm

Nagg, veck, lagningar, fläckar och slitage

869450

2021-02-01