Adlig antavla
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ADLIG ANTAVLA, 1600-tal, Tyskland, 8 adliga anor i fjärde led, bläck och akvarell på papper, målade vapen med tillhörande texter över personerna, flera lacksigill, ca 43x58,5 cm
Nagg, veck, lagningar, fläckar och slitage
869450
2021-02-01