Takfotogenlampa

Takfotogenlampa
Takfotogenlampa
Takfotogenlampa
Takfotogenlampa
Takfotogenlampa
Takfotogenlampa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKFOTOGENLAMPA, 1900-talets först hälft, elektrifierad, i form av romersk oljelampa, 4 ljusarmar, mässing, höjd ca 60, diameter 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

869454

2021-02-01