Krisa Indonesien

Krisa Indonesien
Krisa Indonesien
Krisa Indonesien
Krisa Indonesien
Krisa Indonesien
Krisa Indonesien
Krisa Indonesien
Krisa Indonesien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRISA, Indonesien, 1800-tal, vågig klinga, fäste av skuret ben med dekor i form av figur, balja i skuret trä, längd ca 54 cm

Skador, lagningar och rost

869455

2021-01-29