Ljusstake tenn 1700-tal
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKE, tenn, 1700-talets mitt, senbarock, höjd ca 14 cm
Kuntoraportti
Bristningar, lagningar
869464
Päivämäärä:
2021-01-27