Ljusstake tenn 1700-tal

Ljusstake tenn 1700-tal
Ljusstake tenn 1700-tal
Ljusstake tenn 1700-tal
Ljusstake tenn 1700-tal
Ljusstake tenn 1700-tal
Ljusstake tenn 1700-tal
Ljusstake tenn 1700-tal
Ljusstake tenn 1700-tal
Ljusstake tenn 1700-tal
Ljusstake tenn 1700-tal

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKE, tenn, 1700-talets mitt, senbarock, höjd ca 14 cm

Kuntoraportti

Bristningar, lagningar

869464

Päivämäärä:

2021-01-27