Vitrinskåp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, blandstil, 1900-talets andra hälft, svagt svängda ben, fanér med riopalisander, dekor i mässing, inredd med 3 hyllplan av glas, nyckel finns, höjd ca 153, 87 x 38 cm
CITES-intyg medföljer
Smärre slitage
869465
2021-02-01