Skåp 1800-tal
2021-01-28
869478
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP med låda, 1800-talets slut, gråmålat, hyllinredning, mässingsbeslag, höjd 114, 108x41 cm