Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EMALJSKYLT, ´Svea Margarin Kalmar´, 1900-talets första hälft, 76x61 cm
Hårt slitage, rost, omfattande emaljskador
869495
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här