Sabel
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SABEL, m/1867-93, balja av stål med koppelringar, genombruten paréplåt i mässing, längd ca 109 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, balja med bucklor
869510
Päivämäärä:
2021-01-28