Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SABEL, m/1867-93, balja av stål med koppelringar, genombruten paréplåt i mässing, längd ca 109 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, balja med bucklor

869510

Päivämäärä:

2021-01-28