Barnvagn Odder
Closed
2021-02-02
869521
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BARNVAGN, "Odder vognen", omkring 1900-talets mitt, stomme i metall, korg i plåt, tygklädd sufflett, handtag i trä, höjd ca 122 med uppfälld sufflett, längd 135 cm
Bruksslitage, delvis senare läderremmar, täcke saknas