Barnvagn Odder
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNVAGN, "Odder vognen", omkring 1900-talets mitt, stomme i metall, korg i plåt, tygklädd sufflett, handtag i trä, höjd ca 122 med uppfälld sufflett, längd 135 cm
Bruksslitage, delvis senare läderremmar, täcke saknas
869521
2021-02-02