Barnvagn Odder

Barnvagn Odder
Barnvagn Odder
Barnvagn Odder
Barnvagn Odder
Barnvagn Odder
Barnvagn Odder
Barnvagn Odder
Barnvagn Odder
Barnvagn Odder
Barnvagn Odder

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNVAGN, "Odder vognen", omkring 1900-talets mitt, stomme i metall, korg i plåt, tygklädd sufflett, handtag i trä, höjd ca 122 med uppfälld sufflett, längd 135 cm

Bruksslitage, delvis senare läderremmar, täcke saknas

869521

2021-02-02