Klubbat för:
4 600 SEK
3 000 SEK
HANS CHRISTIAN VANTORE (1861-1928) tillskriven, Porträtt av ung dam i empirekläder, 1800/1900-tal, olja på duk, största mått ca 53x44 cm
Enstaka färgbortfall, retuscher
869522
2021-02-01