Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARMLÄNSTOLAR, 2 st, regency, England, mahogny, tagel klädsel, sitthöjd 43 cm
Slitage, fläckar, lagningar
869529
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här