Armlänstolar, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARMLÄNSTOLAR, 2 st, regency, England, mahogny, tagel klädsel, sitthöjd 43 cm

Slitage, fläckar, lagningar

869529

2021-01-30