Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VERNER HOLMQUIST (1888-1959): Motiv från Bohusläns kust, olja på duk, signerad och daterad -31, bildmått 120 x 90 cm.
869545
2021-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här