Glas 1800-tal

Glas 1800-tal
Glas 1800-tal
Glas 1800-tal
Glas 1800-tal
Glas 1800-tal
Glas 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFF, PUNSCHKOPPAR, SALTKAR, 10 dlr., glas, 1800-talets mitt, slipad dekor, höjd ca 6-21 cm

Nagg, proppen till karaffen saknas

869556

2021-01-27