Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARAFF, PUNSCHKOPPAR, SALTKAR, 10 dlr., glas, 1800-talets mitt, slipad dekor, höjd ca 6-21 cm
Nagg, proppen till karaffen saknas
869556
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här