Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TESKEDAR, 13 st, snarlika, silver, tidigt 1800-tal, gammal fransk, vikt ca 166 g
Slitage
869562
2021-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här