Teskedar 13 st silver

Teskedar 13 st silver
Teskedar 13 st silver
Teskedar 13 st silver
Teskedar 13 st silver
Teskedar 13 st silver
Teskedar 13 st silver
Teskedar 13 st silver
Teskedar 13 st silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TESKEDAR, 13 st, snarlika, silver, tidigt 1800-tal, gammal fransk, vikt ca 166 g

Slitage

869562

2021-01-28