Diverse silver

Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÅSLEV, silver, handtag i trä, stämplad IFG, 1847 MATSKEDAR, 2 st, KAFFESKEDAR, 3 st, olika modeller, vikt ca 182 g

Slitage

869564

2021-01-28