Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979), Utan titel, blandteknik, monogramsignerad L.N., a tergo även signerad och daterad 1939, bildstorlek 21 x 17 cm
Ej examinerad ur ram
869590
2021-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här