Lars Norrman, blandteknik daterad 1939
Valmis
2021-02-02
869590
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979), Utan titel, blandteknik, monogramsignerad L.N., a tergo även signerad och daterad 1939, bildstorlek 21 x 17 cm
Ej examinerad ur ram