Lars Norrman, blandteknik daterad 1939

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979), Utan titel, blandteknik, monogramsignerad L.N., a tergo även signerad och daterad 1939, bildstorlek 21 x 17 cm

Ej examinerad ur ram

869590

2021-02-02