Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): efter, "La Petit Corrida", litografi, signerad i trycket, 31,5 x 24,5 cm,
LITTERATUR:
Bloch 839, Mourlot 302, Cramer 92, mourlot 302
Ej examinerad ur ram
869594
2021-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här