Bordsarmatur Japan

Bordsarmatur Japan
Bordsarmatur Japan
Bordsarmatur Japan
Bordsarmatur Japan
Bordsarmatur Japan
Bordsarmatur Japan
Bordsarmatur Japan
Bordsarmatur Japan
Bordsarmatur Japan
Bordsarmatur Japan
Bordsarmatur Japan
Bordsarmatur Japan

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, cloisonné, Japan, 1800-tal, trumpetformad, höjd inkl. skärm ca 54 cm

Skador, något sned

869603

2021-01-26