Trädgårdsmöbel teak
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 10 dlr, teak, snarlik i modell, bestående av 2 karmstolar, 2 bord, 6 stolar, bordets mått ca 44, 50x50, karmstolarnas sitthöjd 50 cm
PROVENIENS: Kanadas Ambassad
Slitage, ytskador
869617
2021-01-27