Trädgårdsmöbel teak

Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak
Trädgårdsmöbel teak

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 10 dlr, teak, snarlik i modell, bestående av 2 karmstolar, 2 bord, 6 stolar, bordets mått ca 44, 50x50, karmstolarnas sitthöjd 50 cm

PROVENIENS: Kanadas Ambassad

Slitage, ytskador

869617

2021-01-27