Konsolbord karl-johan

Konsolbord karl-johan
Konsolbord karl-johan
Konsolbord karl-johan
Konsolbord karl-johan
Konsolbord karl-johan
Konsolbord karl-johan
Konsolbord karl-johan
Konsolbord karl-johan
Konsolbord karl-johan
Konsolbord karl-johan

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLBORD, Karl-Johan, mahognyfanér, beslag i mässing, bronserade tassfötter, höjd ca 76, 74x35 cm

Slitage, skador

869623

2021-01-31