Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
KOFFERT, Breakless Trunks, USA, ca 1930-tal, beslag av metall, läder, invändigt med inredning, resetiketter, ca 102, 62x56 cm
Bruksslitage, deffekt lås, olåst
869627
2021-02-01