Tamburmajor Fagerhult

Tamburmajor Fagerhult
Tamburmajor Fagerhult
Tamburmajor Fagerhult
Tamburmajor Fagerhult
Tamburmajor Fagerhult
Tamburmajor Fagerhult

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-talets slut, Fagerhult, gulmetall, höjd ca 182 cm

Brukslitage med patina, vissa märken

869628

2021-02-02