SVEN X:ET ERIXSON: Flygbild

SVEN X:ET ERIXSON: Flygbild
SVEN X:ET ERIXSON: Flygbild
SVEN X:ET ERIXSON: Flygbild
SVEN X:ET ERIXSON: Flygbild
SVEN X:ET ERIXSON: Flygbild
SVEN X:ET ERIXSON: Flygbild
SVEN X:ET ERIXSON: Flygbild
SVEN X:ET ERIXSON: Flygbild

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Flygbild, signerad SVEN ERIXSON, olja på tidningspapper uppfodrad på pannå, ca 62x41 cm

869632

2021-02-28