Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, Glas & Trä, Hovmantorp, ram av ekfanér, ca 1960-tal, etikettmärkt, mått ca 127 X 59 cm

bruksslitage, glaset något repat

869633

2021-02-02