Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSA, lackarbete/papier-maché, troligen Tyskland, 1800-talets början, dekor av figurscen, diameter ca 9 cm
Nagg, slitage
869635
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här