Dosa lackarbete

Dosa lackarbete
Dosa lackarbete
Dosa lackarbete
Dosa lackarbete
Dosa lackarbete
Dosa lackarbete
Dosa lackarbete
Dosa lackarbete
Dosa lackarbete
Dosa lackarbete
Dosa lackarbete
Dosa lackarbete

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, lackarbete/papier-maché, troligen Tyskland, 1800-talets början, dekor av figurscen, diameter ca 9 cm

Nagg, slitage

869635

2021-01-27