Klubbat för:
15 500 SEK
6 000 SEK
ENDRE NEMES (1909-1985): Jonglören och clowner, signerad Endre Nemes, daterad på baksidan 1952, pastell och tempera på papper, 49x40 cm.
Märkt på baksidan T2812
869636
2021-02-28