Skulptur, 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SKULPTUR, 1800-talets andra hälft, i form av faun med vindruvsklase, brunpatinerad brons, monterad på grön stensockel, höjd inklusive sockel 38 cm

Sockel med nagg

869647

2021-02-28