Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Stilleben med frukter, valnöt och vinglas, olja på duk, 40,5 x 35 cm
Uppfodrad
869648
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här