Oljemålning, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Stilleben med frukter, valnöt och vinglas, olja på duk, 40,5 x 35 cm

Uppfodrad

869648

2021-02-28