Bengt Wallberg litografi

Bengt Wallberg litografi
Bengt Wallberg litografi
Bengt Wallberg litografi
Bengt Wallberg litografi
Bengt Wallberg litografi
Bengt Wallberg litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT WALLBERG (1931-2004): Komposition, 2003, litografi, signerad och daterad 2004, 81x103 cm

869666

2021-01-27