Harry Bertoia fåtöljer 1 par

Harry Bertoia fåtöljer 1 par
Harry Bertoia fåtöljer 1 par
Harry Bertoia fåtöljer 1 par
Harry Bertoia fåtöljer 1 par
Harry Bertoia fåtöljer 1 par
Harry Bertoia fåtöljer 1 par
Harry Bertoia fåtöljer 1 par
Harry Bertoia fåtöljer 1 par

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HARRY BERTOIA, "Diamond Chair", fåtöljer, 1 par, 1950/60-tal, vitlackerat stål, lösa dynor i blå textil, sitthöjd 43 cm

Färgbortfall, bruksslitage

869668

2021-01-28